خرید هیتر کمربندی مشهد

اگر عیب را تشخیص دهید و قادر به رفع آن نباشید یا قادر به پیدا کردن علت اصلی خرابی فن هیتر نباشید، ممکن است هزینههای زیادی را متحمل شوید و فن هیتر شما عملکرد اولیه را نداشته باشد؛ اما تعمیرکاران متخصص نمایندگیهای مجاز فروش فن هیتر به شما کمک خواهند کرد تا سریعتر مشکل را تشخیص و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

قیمت هیتر کمربندی

در کنترلرهای الکترومکانیکی به علت راحتی تنظیم امکان تغییر توسط کاربر وجود دارد. به عبارتی عمده کنترلرهای مذبور بهراحتی جامپر می شود حتی اگر منطقی نداشته باشد، در صورتیکه در کنترلر با PLC این امر به راحتی صورت نمی پذیرد و بحث اعمال سلیقه اپراتورها در این روش حذف می گردد.

هیتر کمربندی کمپرسور

در این نوع روغنکاری، روغن کمپرسور توسط یک اویل پمپ کوچک که با میل لنگ درگیر است به یاتاقان های متحرک و ثابت ارسال می شود.

هیتر فن دار کم مصرف

فیوز یا کلید مینیاتوری یا کلید اتوماتیک، این کنترل جهت قطع کردن مدار برق چیلر در زمانی که آمپر مصرفی آن بالاتر از حد مجاز است استفاده می گردد و بر اساس حداکثر آمپر مصرفی موتور انتخاب میگردد.

هیتر کمربندی با ترموستات

زیرا در این نوع کمپرسورها جهت آب بندی و خنک سازی دستگاه از روغن استفاده می شود؛ که وظیفه مایع شکن را محفظه روغن انجام می دهد.

خرید هیتر کمربندی

در دستگاه های چیلر بسیاری از آسیبهای وارد شده به کمپرسورها بر اثر دمای بیش از حد در سرسیلندر کمپرسور است.

در صورتیکه به هر دلیلی دمای محفظه سرسیلندر کمپرسور بیش از حد مجاز باشد، سنسور فرمان قطع را صادر می نماید.

کنتاکتور تشکیل شده است از بوبین و دو هسته آهنی که یکی از این هستهها در زمان تحریک شدن بوبین بصورت آهنربا در میآید و دیگری متحرک می باشد که پلاتین کنتاکت اصلی به آن وصل گردیده است و کنتاکتهای فرعی که از طریق اهرم به هسته متحرک وصل می شوند.

این نوع رله مورد استفاده در چیلر از بوبین و کنتاکت های دو حالته (SPDT) تشکیل شده که جهت استفاده در مدارهای فرمان با ارجحیت وجود دو حالت برای هر کنتاکت (SPDT) نسبت به کنتاکتور فرمان می باشد.

از این وسیله جهت وصل و قطع برق و فرمان دادن به موقع در دستگاه چیلر استفاده می گردد. بخاری برقی کم مصرف تولید شده با المنت حرارتی میلهای که رشته گرمایشی آن با بهره گیری از المنتهای فلزی که شباهت بسیار زیادی به رشته حرارتی داخلی دارند، قادر است تولید حرارت کرده و فضای مورد نظر را گرم کند.

برای خرید انواع المنت استخر می توانید با پشتیبانی وب سایت ترموهیترکیان در تماس باشید. گروه صنعتی ترموهیترکیان با ۱۵ سال سابقه درخشان درزمینه تولید و عرضه انواع المنتهای صنعتی مفتخر است باکادری مجرب المنت های مورد نیاز صنایع مختلف و شرکتها رابا ابعاد و خصوصیات مورد نیاز و دلخواه تولید و عرضه نماید.

المنت کمربندی کلیدی عایق الکترونیکی است که غالبا از کالا میکای می باشد. در روی کنتاکتور به غیر از کنتاکتهای اصلی که معمولاً برق سه فاز را وصل می کند، کنتاکتهای فرعی نیز وجود دارند که جهت فرمان دادن می توان از آنها استفاده کرد.

به دلیل اینکه المنت کمربندی باید خود را با محل اتصال بر روی دستگاهها هماهنگ کند، از لحاظ ظاهری به پنج مدل اصلی تقسیم می شوند.

بدین شکل که اگر تیغه این وسیله که در مسیر خروجی آب اواپراتور و کندانسور آبی نصب می گردد به هر دلیلی (مانند عدم عملکرد پمپ) عبور جریان آب را احساس ننماید فرمان قطع کارکرد و خاموش شدن چیلر را می دهد تا از احتمال یخ زدگی اواپراتور و افزایش فشار رانش کمپرسور به دلیل عدم کاهش دمای مبرد در کندانسور و وارد شدن صدمه به دستگاه چیلر جلوگیری نماید.

برگشت مایع در کمپرسورها در سرد خانه و چیلر بسیار به چشم می خورد که در حالت هایی به یخ زدگی کمپرسور و آسیب های شدید به آن می گردد.

نمونه کاربرد آن قابلیت تعویض اولویت کارکرد کمپرسورهای اصلی و یا فرعی هر مدار چیلر با مدار دیگر، توسط یک کلید بر روی تابلو برق دستگاه و عملکرد رله مربوطه در داخل دستگاه می باشد که باعث افزایش عمر مفید کمپرسورها می گردد.

کار رله چیست؟ وقتی به بوبین رله برق داده میشود کنتاکتهای باز، بسته میشود و کنتاکتهای بسته، باز می شود.

چنانچه روغن در دمای پایین قرارگیرد، ویسکوزیتهی آن افزایش پیدا می کند و نمی تواند براحتی کار روغنکاری تمام قسمتهای کمپرسور را انجام دهد.

در زیر به لزوم استفاده از این کنترلر می پردازیم: فرض کنید که چیلر در شب و در دمای درجه سانتی گراد ۱۷ با چهار فن به طور دائم کار می کند وقتی هر چهار فن به صورت دائمی در مدار هستند در حقیقت دبی زیادی از هوای ۱۷ درجه را از روی کویل کندانسوری عبور می دهیم؛ و باعث سابکول شدن بیش از حد مبرد می شویم و بعد از گذر از شیر انبساط تبخیر مناسب و درست در اواپراتور به خاطر سابکول شدن مبرد، زیاد انجام نمی شود؛ و مبرد خروجی از اوپراتور دوفازی بوده و سوپرهیت نیست.

توجه شود ما با این کنترلر مطمئن میشویم که در خروجی اواپراتور و کندانسور چیلر آب داریم و در صورت عدم چرخش کامل آب این کنترلر به صورت مستقیم به کمپرسوردستگاه چیلر دستور قطع صادر می نماید.

این ویژگی باعث میشود فن بخاری چرخش داشته باشد تا فضای اتاق را به طور کامل گرم کند. در کل کاربردهای رایج هیترهای گرد شامل گرمایش فضا، پخت و پز، گرمایش آب و فرآیندهای صنعتی میشود.

که هیترهای برقی صنعتی هم انواع و کاربردهای مختلفی دارد. در طراحی مدار برق چیلر هم میتوان از کلید حرارتی استفاده کرد و هم میتوان یک بیمتال و یک کلید مینیاتوری در نظر گرفت.

بیمتال بر اساس آمپر درجهبندی می شود که دارای یک محدوده میباشد که میتوان با چرخش عقربه بیمتال را روی آمپر مورد نظر تنظیمکرد.

به منظور حصول اطمینان از چرخش آب در دستگاه چیلر از فلوسوئیچ آب استفاده می شود. یکی از رضایتبخشترین بخشهای نظارت بر سیستم تولید هوای فشرده، حل مسائل مربوط به قابلیت اطمینان سیستم هوای فشرده است.

اکثر بخاریهای برقی که با استفاده از این فناوری تولید میشوند را به فن مجهز میکنند و هوای گرم را در کل محیط مورد نظر به جریان میاندازند.

در صورتی که اشکال از المنتها نباشد، باید فن و ترموستات را بررسی کنید و با کمک گرفتن از تعمیرکار متخصص، عیب را برطرف کنید.

تعویض یا تعمیر ترموستات یا فن، کاری تخصصی است و نیاز به دانش و مهارت دارد؛ از این رو بهتر است از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

تایمر را به منظورهای خاصی در ادوات برقی استفاده میکنند که از آن میتوان در چیلرها جهت جلوگیری از روشن شدن همزمان چند مصرف کننده (مانند کمپرسورها) و یا روشن شدن به روش ستاره مثلث یک مصرف کننده استفاده کرد.

کمپرسورها در هنگام راهاندازی احتیاج به گشتاور و آمپر بیشتری دارند، از این لحاظ ابتدا کمپرسور به وسیله تایمر به صورت ستاره راه اندازی میشود و بعد از چند ثانیه به حالت مثلث در میآید.

در این حالت برگشت ماده سردکننده به داخل کارتر صورت میگیرد؛ که در نتیجه افزایش فشار و کاهش دمای کمپرسور این سیال در محفظه کارتر ته نشین میشود.

این کنترلر در چیلر به فنهای کندانسور فرمان قطع و وصل می دهد. در بسیاری از دستگاههای چیلر با توجه به نوع مصرف و حساسیت آنها بجای مدار فرمان از PLC استفاده می شود.

در صورتی که به هر دلیلی اختلاف فشار روغن و فشار محفظه کمپرسور از حد مجاز کمتر شود، کنترل کننده فرمان قطع صادر خواهد نمود که این فرمان با گرم شدن المان حرارتی نصب شده در داخل دستگاه همراه می باشد و تقریباً دو دقیقه پس از شروع کاهش فشار روغن، کنترلکننده کمپرسور را خاموش میکند.

در صورتی که جریان برق مصرفی بیشتر از میزان تنظیم شده روی بی متال باشد، دو فلز غیر همنام شروع به گرم شدن می کنند و در نتیجه طول آنها افزایش می یابد، با توجه به اینکه افزایش طول آنها یکسان نمی باشد باعث قطع جریان برق می شود.

با جدا شدن روغن از گاز در حین شروع به کار چیلر، گاز در سیکل قرار می گیرد و روغن در کمپرسور می ماند.

در موارد شروع راهاندازی یا آغاز فصل گرما باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از روشن کردن کمپرسور هیترها وارد مدار شوند.

در صورتیکه در شروع فصل و در اول راه اندازی چیلر قرار داریم با روشن کردن اولیه، به دلیل گرم بودن آب در دقایق اول راهاندازی کنترل کننده فشار روغن فرمان قطع صادر می کند که پس از طی این مدت و افزایش فشار روغن به حد مجاز این مشکل مرتفع می گردد.

برای حفاظت از کمپرسور هرگاه سیستم بالاتر از فشار تنظیم شده (Set Point) کارکند کنترلر فشار بالا عمل کرده و به صورت مستقیم به کمپرسور فرمان قطع میدهد.

به محض روشن کردن کمپرسور در ساکشن روغن دچار کمبود روغن می شویم و پمپ روغن نمیتواند به فشار مورد نظر OPC برسد و فرمان قطع توسط OPC صادر می شود و در چیلر مدام خطای روغن خواهیم داشت و کمپرسور خاموش می شود.

ترموستاتها از طریق حس کردن دمای محفظه یا محصول به سیستم تبرید چیلر فرمان ادامهی کار یا خاموش شدن می دهند.

فرنیس یا محفظه احتراق یک کوره هوای گرم با مصرف سوخت ،حرارت تولید می کند و هوا ی سرد ورودی با عبور از بین لایه های مبدل حرارتی (بدون ارتباط با محیط احتراق) گرم می گردد. This content w᠎as created  with t​he  help of G SA Con te nt G en​er᠎ator  DEMO.

همچنین میعانات اگر بین پیش-فیلتر و ورودی درایر نیز متراکم شوند، همین اتفاق خواهد افتاد. میعانات می تواند به ماده جاذب برسد و پیش-فیلتر را ببندد.

در استفاده از PLC با برنامه ریزی صحیح میتوان تعداد کنترلرها را به حداقل رساند که این خود میزان و دفعات خرابی را کاهش می دهد.

امکان نسب نمایشگر برای PLC موجود بوده و میتوان درصورت نیاز نمایشگر را به فاصله دورتری از دستگاه قرار داد و پارامترهای مقتضی (از قیبل دما، فشار و …) را رویت نمود؛ بنابراین در این روش نیاز کمتر به حضور و بازدید اپراتور می باشد.

بیمتالها معمولاً یک دکمه RESET دارند که بعد از خنک شدن بی متال میتوان با آن مجدداً بی متال را وارد مدار کرد.

در جواب باید گفت که خنک کردن مواد غذایی در یخچال و سردخانه به صورت غیر مستقیم انجام می شود.

به نحوی که ۳ المنت در متراژ های مختلف بر اساس وات مورد نیاز استفاده شده و خم مارپیچ به طوری می خورد که المنت کف استخر قرار گیرد.

حال اگر المنت هیتر روغن قبل از راهاندازی در مدار قرار نگیرد. داستان چالشی سخت ولی موفقیت آمیز؛ عیب یابی درایر جذبی بدون هیتر!

در داستان عیب یابی درایر جذبی، مشکل نقطه شبنم همچنان پا بر جا است! محل قرار گرفتن فیوز همیشه در ابتدای ورود برق به چیلر میباشد تا با اتصال کوتاه کردن (Short Circuit) در هر نقطه چیلر توسط فیوز جریان برق قطع گردد.

دقت و حساسیت PLC بسیار بالاتر از کنترلرهای الکترومکانیکی بوده و در دستگاههایی که نیاز به دقت بالا هست، الزاماً از PLC استفاده می شود.

خطرات عدم استفاده از گرمکن کارتر کمپرسور چیست؟ همانطور که می دانید هیتر به معنای گرمکن بوده و شاید بپرسید معنی heater در یخچال چیست و باعث تعجب باشد که در وسیله ای مانند یخچال که وسیله ای سرمایشی می باشد نقش یک گرمکن چیست و چه کاربردی دارد.

در هنگام خرید کمپرسور سیلندر پیستونی (منیروپ) دانفوس باید به مواردی که در جدول زیر آمده است، توجه داشت. هنگام روشن بودن فن هیتر، نباید هیچ مانعی بر سر راه شبکهی ورود و خروج هوا باشد.

با در مدار قرار گرفتن المنت هیتر، مبرد تبخیر می شود و روغن و گاز از هم خرید هیتر کمربندی جدا می گردد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

https://abpaak.ir https://afzoonehkhabar.ir https://ahangaryan-webdesigner.ir https://akhbar-best.ir https://anzalkhabar.ir https://appnaghd.ir https://arasevent.ir https://ardabil-volleyball.ir https://arvandkhabar.ir https://ashian-music.ir https://asoodehkhabar.ir https://barsavasenator.ir https://behhnews.ir https://behimo.ir https://behradkhabar24.ir https://behseo7.ir https://benikhabar.ir https://bestnews20.ir https://big24khabar.ir https://bobkhabar.ir https://dangkurmanj.ir https://earthcafe.ir https://facebooka.ir https://far30musical.ir https://farsqalam.ir https://fastestnews.ir https://favseo.ir https://ganjelearn.ir https://goalkhabar.ir https://hamoonkhabar.ir https://hanikhabar.ir https://healthbartar.ir https://kavehkhabar.ir https://learning-mag.ir https://magimo.ir https://mahnamehtarbiat.ir https://majour2018.ir https://mantomazhan.ir https://marvo-tech.ir https://mehr-a.ir https://meloakhbar.ir https://minifeed.ir https://mmt2016.ir https://mobl-wood.ir https://modernkhabar.ir https://mortezahezareh.ir https://moshaverandaneshjoo.ir https://mosimag.ir https://mozhekhabar.ir https://nicekhabar.ir https://niiaznews.ir https://nilofilm.ir https://nobkhabar.ir https://novintelyazd.ir https://onekhabar.ir https://pedar100news.ir https://rahenoandishe.ir https://rashedkhabar.ir https://realimo.ir https://redkhabar.ir https://rezkhabar.ir https://sahelekhabar.ir https://sajnet.ir https://sepmag.ir https://shabahang-music.ir https://shayanava.ir https://speedakhbar.ir https://techbest100.ir https://technologykhabar.ir https://tehrani-musics.ir https://txcracker.ir https://vipkhabar24.ir https://vstsaz.ir https://webishotak24.ir /*saber*/ https://parsiancnc.ir pbnnews.ir matboatnews.ir sahafinews.ir usmag.ir https://prestigehome.ir https://shahrsazeonline.ir https://i-quiz.ir https://marvik.ir reportdaily.ir sahrahi.ir formolnews.ir sendkhabar.ir newsiato.ir mehrmag.ir tehrannew.ir bedarnews.ir binamag.ir https://psm-valve.ir dednews.ir setkhabar.ir https://nod32tools.ir https://nod32via.ir ehsasnews.ir karbarnews.ir eduseo.ir newses.ir beznews.ir monesnews.ir winnews.ir zegar.ir https://statiscu.ir fixmag.ir https://raft25.ir linkkhabar.ir dismag.ir newsss.ir pbnsaz.ir https://psychologyfile.ir abernews.ir ۸۸news.ir ticktnews.ir mehrnaznews.ir robiato.ir neginmag.ir fedaknews.ir onlineiha.ir https://steel-co.ir https://investinisfahan.ir pbnha.ir khabaribama.ir roliato.ir https://nod32update05.ir almnews.ir https://www.akhbaretrend.ir https://knst.ir https://nvmehost.ir https://besat7.ir khatarnews.ir mobinews.ir grupnews.ir pbnreza.ir https://carcadeh.ir delnews.ir https://hoorclub.ir https://linkpost.ir tehkhabari.ir newssemnan.ir tamananews.ir jorjnews.ir barankhabari.ir amozeshinews.ir https://tarhiranadvertising.ir mahgolnews.ir rubiato.ir https://os22.ir soziato.ir https://lohemandegar.ir bdelnews.ir pbns.ir khabarfaz.ir ۱۸news.ir https://toeica.ir haninews.ir https://qalikarami.ir rumbaran.ir https://kalaghads.ir https://market-onlinee.ir https://azimican.ir atashnews.ir https://mobinashirdel.ir absharkhabar.ir https://www.yastek.ir rahamnews.ir https://markazqom.ir afsharnews.ir atenehnews.ir yasnew.ir hanimag.ir sabakhabari.ir fanoskhabari.ir bayatnews.ir https://powerthesis.ir disnews.ir bedaronline.ir https://kabinwp.ir nilonews.ir https://samimember.ir https://sadeghilib.ir taknaznews.ir formolkhabar.ir https://updateyourbrowser.ir https://free-nod32.ir https://shahgolchat.ir https://www.almaart.ir haftehnews.ir raziato.ir https://mashhadchate.ir https://911251.ir wkhabari.ir nazionline.ir https://02nod32.ir https://paneltp.ir danmag.ir https://mmdfarajzadeh.ir shahrkhabari.ir saber https://separok.ir sitepbn.ir https://hajar7.ir mojalenews.ir khabarestani.ir fixnew.ir salamiha.ir https://dl-it.ir sarenews.ir https://mr-fashion.ir buzzonline.ir newsedu.ir viewnews.ir https://io-oi.ir /*erfan*/ https://uniquedownload.ir https://golshan-chat-room.ir https://ionicode.ir https://buypostfile.ir https://www.best-model.ir https://www.anonews.ir https://alvand-news.ir https://advertisingbook.ir https://adresweb.ir https://algameh.ir https://smweb.ir https://amirkhan6.ir https://backlinkr.ir https://batoote.ir https://beegraph.ir https://bia2prozhe.ir https://blogdownload.ir https://buy-postal-shop.ir https://www.fun4we.ir https://jahromfun.ir https://khavarchat.ir https://korfilm.ir https://linkparsi.ir https://www.game-android.ir https://www.khabarnewss.ir https://stocksnews.ir https://911251.ir https://www.akhbaretrend.ir https://www.almaart.ir https://carcadeh.ir https://hoorclub.ir https://i-quiz.ir https://investinisfahan.ir https://io-oi.ir https://kabinwp.ir https://linkpost.ir https://lohemandegar.ir https://mr-fashion.ir https://paneltp.ir https://prestigehome.ir https://qalikarami.ir https://www.yastek.ir https://02nod32.ir https://free-nod32.ir https://market-onlinee.ir https://nod32tools.ir https://raft25.ir https://dl-it.ir https://nod32via.ir /*alireza*/ FightKickboxing.ir wsde.ir amirhoseinabolfazli.ir Nod32Update1.ir Update-Nod.ir SabaTemplate.ir uoogle.ir CoatingForum.ir Vip-Trader98.ir ghazalehchat.ir afsonchat.ir mohabbatchat.ir pichakchat.ir vibersoft.ir OmegaChat.ir doorooghchat.ir ParsGap.ir AradChat.ir aban-music.ir AgroThesis.ir imdb-movies.ir emengostar125.ir TehranCityFile.ir Full-Thesis.ir ComputerThesis.ir abadanstamp.ir IndustryThesis.ir anisagallery.ir fxscalperx.ir dorhajchat.ir PuyaBlog.ir chatmatiar.ir iran-adviyeh.ir imdb-moviez.ir sentokala.ir chatmahtab.ir newbours.ir WebDesignMonster.ir geodownload.ir narenjriz.ir sstarv.ir estekhdamkomak.ir https://emengostar125.ir https://estekhdamkomak.ir https://iranplasticsurgeon.ir https://miraseirani.ir https://sstarv.ir https://digiblogs.ir https://antalyatournet.ir https://asooweb24.ir https://awat-piano.ir https://azinplastisatis.ir https://best-agahi.ir https://bia-mooz.ir https://ceplus.ir https://chareju.ir https://ceplus.ir https://coffee-akajho.ir https://dbaportal.ir https://donyayeh-zaban.ir https://dr-shafie.ir https://es-services.ir https://eslamshahr-ma.ir https://estarabadnews.ir https://fa-eset.ir https://foritarjome.ir https://gallery-car.ir https://ghazaeigallery.ir https://glasses-rybn.ir https://goto-piano.ir https://highlightbeauty.ir https://ig-home.ir https://ipgconference.ir https://isconference.ir https://koogel.ir https://kyokushins.ir https://mobilemahdis.ir https://mofidtat.ir https://my-piano.ir https://nazaristone.ir https://nikansefile.ir https://noorekarime.ir https://ofoghchat.ir https://oghan.ir https://on-tic.ir https://osatcarton.ir https://patogh-dl.ir https://pelak169.ir https://pianoofficial.ir https://proje-negar.ir https://rasa-piano.ir https://razi-tajhiz.ir https://robbazar.ir https://salam-salamaati.ir https://tabriizmusic.ir https://talebmanshadipoor.ir https://tarheno1.ir https://tehranfurniture.ir https://travel-piano.ir https://villadarbast.ir https://visa-piano.ir https://zojkhob.ir https://zojsalem.ir https://zoudnews.ir /*pouya*/ wsnlab.ir ahanalatnews.ir akhbarparand.ir arpexco.ir gitirenter.ir handystitch.ir infoparand.ir mashaqelnews.ir pouyannews.ir robanabi.ir startupio.ir vanianews.ir vanrenter.ir viananews.ir alamdarnews.ir darichepelastik.ir aminbateny.ir fakhermusic.ir artazweb.ir rainbowpeacock.ir tehran-bricksale.ir sama-tohid.ir upload8.ir uvarzesh.ir rockdl.ir sscloob.ir sadjadio.ir s60nokia.ir roshadownload.ir scipost.ir keryaas.ir jafarfazel.ir chatsoheil.ir nafismusic5.ir printstudio24.ir linkss.ir perespolis6.ir khoozestan-chess.ir kolbeyedownload.ir kermanshahipro.ir istanbulonline.ir hubcity.ir healthcommunications.ir echessschool.ir clockmen-arena.ir buy-internet-postal.ir bia2warez.ir bestsdl.ir bermudasystem.ir basytfilesr.ir cityriazi.ir baharfile.ir bacomputernews.ir artifilek.ir arch-file.ir academicfile.ir shamim-yar.ir tkdnajafabad.ir zdownloadfcr.ir smart-tools-admin.ir vafadownload.ir www.tehransmartschools.ir sellfiledownload.ir sadsoo.ir https://royayebarani.ir/ https://rv3.ir/ https://rv1.ir/ https://psychology-file.ir/ https://razfile.ir/ https://nodijehonline.ir/ https://pars-tools.ir/ https://magazinetime.ir/ https://managefile.ir/ https://hekbook.ir/ https://geologyfile.ir/ https://www.geofile.ir/ https://forushgahfile.ir/ https://www.filemaghale.ir/ https://fileoweb.ir filecheap.ir https://2-poli-technic.ir https://amingifts.ir https://arzansaraye-iran.ir https://homana-nikooei.ir https://gemgem.ir https://zarrindesign.ir https://arazinet.ir https://bazigaranesahne.ir/ https://raadmehr.ir https://astakala.ir/ // farzad https://2cindiet.ir https://adiet.ir https://arydiet.ir https://atkinsshop.ir https://badiet.ir https://behsadiet.ir https://cdiet.ir https://chetorr.ir https://cliksalamat.ir https://clobfit.ir https://dfdiet.ir https://dietcolob.ir https://dietdarmani.ir https://dietforlife.ir https://dietgroups.ir https://dietiic.ir https://dietition.ir https://dietrejim.ir https://dietsalamat.ir https://dietsnews.ir https://dranbaraa.ir https://drbizh.ir https://drrezbiz.ir https://drshadibizhani.ir https://drvitamind.ir https://elmetaghzie.ir https://exirsalamati.ir https://fdiet.ir https://fitaamin.ir https://fitanfood.ir https://fitnesdiet.ir https://foodketo.ir https://gamewake.ir https://ganut.ir https://ghafaridiete.ir https://giahpezeshkan.ir https://gi-si.ir https://gvrt.ir https://happydiet.ir https://healthdiets.ir https://healthsnews.ir https://h-new.ir https://hodafit.ir https://holodiet.ir https://ispmr.ir https://kermanycom.ir https://kermanyy.ir https://rdiet.ir https://ketodietshop.ir https://ketogenicdiets.ir https://ketoshope.ir https://ketozists.ir https://lagharifit.ir https://laghariii.ir https://lemondiet.ir https://limome.ir https://maangdiet.ir https://mdiet.ir https://megig.ir https://mi-xi.ir https://na-hi.ir https://namnakk.ir https://na-se.ir https://newsab.ir https://newshealth.ir https://nildiet.ir https://novinn.ir https://nuteladiet.ir https://nutgeram.ir https://nutricell.ir https://nutri-diet.ir https://nutritionistsnews.ir https://oplasdiet.ir https://parsiandiet.ir https://pcosdiet.ir https://pezeshknew.ir https://realnutrition.ir https://reghim.ir https://regimekhob.ir https://rejimeketo.ir https://rejimkermany.ir https://rezhimdarmani.ir https://rezhimeghazayi.ir https://rezhimesalem.ir https://rezhimlaghar.ir https://sabosdiet.ir https://salamatnew.ir https://sebnews.ir https://sha-min.ir https://sibe-salamati.ir https://storg.ir https://taghziehnew.ir https://taqhzie.ir https://truediet.ir https://wellfitdiet.ir https://xdiet.ir https://zdiet.ir https://zolangdiet.ir https://asooweb.com/

visionvideo.ir toolmakers.ir t-telectric.ir sedayeweb.ir seadoor.ir samabroj.ir saemka.ir orgaweb.ir navidm.ir nanochat.ir mazandaranchess.ir masjed724.ir maktabz.ir linik.ir kiyafile.ir khatte8.ir kh-anbouhsazan.ir hairclear.ir hadishaghighi.ir farhangiankhabar.ir egrighash.ir dothesis.ir diarealeman.ir deltacd.ir dehkademontazeran.ir citymoviez.ir bubto.ir basketcity.ir afzarara.ir afzalgallery.ir 20roid.ir

mahroomarket.ir

tblighat.ir

tblighat.ir